Chata DAKOTA Chata SOKOLKA Chata TURBINA
Lyžování, turistika, cyklovýlety...
Ubytování na horských chatách pro kolektivy, rodiny i jednotlivce.
Hlavní stránka Platba a storno
Informace o WWW stránkách Tisk Email
Napsal webmaster, 20.07.2010 21:55, aktualizováno 17.08.2017 20:45

Autorská práva

Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek www.chaty-krkonose.info je ODBORY ELITEX Červený Kostelec (dále jen Provozovatel).

Provozovateli náleží všechna autorská práva (nebo mu byla k tomuto poskytnuta) k veškerému obsahu, který Provozovatel umísťuje na stránkách www.chaty-krkonose.info.

Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na stránkách www.chaty-krkonose.info, s výjimkou tohoto dokumentu, nemá povahu žádného právního úkonu, nebude-li v jednotlivých případech výslovně stanoveno jinak.

Ochrana dat

S údaji poskytnutými návštěvníky těchto stránek Provozovateli bude nakládáno ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a případně i jiných zákonů, v platném znění. Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty.

Prohlášení o přístupnosti

Provozovatel WWW stránek prohlašuje, že se tyto stránky snaží o maximální přístupnost obsahu i všech svých funkčností pro všechny uživatele internetu.

Obsahová stránka prezentace je vytvořena dle standardu XHTML 1.0 Transitional, vizuální stránka prezentace pak s využitím CSS 2.

Valid XTHML 1.0!Valid CSS2!

Při tvorbě stránek bylo přihlíženo k metodickému pokynu MIČR (Best practice - pravidla pro tvorbu přístupného webu, z 25. 8. 2004), k hlavním normám WCAG 1.0 (Web Content Accessibility Guidelines 1.0, z 5. 5. 1999), s důrazem na splnění pravidel s prioritou 1, a k metodickým pokynům projektu "Blind Friendly Web" Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR (ze dne 4. 2. 2004).

Informace o autorovi WWW stránek

WWW stránky vytvořila spravuje firma Mgr. Jan Preclík JPsoft. V případě dotazů nebo nalezení technických problémů je možné kontaktovat autora e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pozor, tato adresa slouží pouze pro řešení technických problémů, ne záležitostí týkajících se obsahu WWW prezentace.

 
© 2017 ODBORY ELITEX Červený Kostelec,  provozováno na redakčním systému Joomla!,  informace o WWW stránkáchmapa webu
XHTML validní
CSS validní