Chata DAKOTA Chata SOKOLKA Chata TURBINA
Lyžování, turistika, cyklovýlety...
Ubytování na horských chatách pro kolektivy, rodiny i jednotlivce.
Hlavní stránka Ceny ubytování
Informace pro ubytované Tisk Email
Napsal webmaster, 15.07.2010 20:50, aktualizováno 21.11.2022 19:34
1)
Rekreační chaty DAKOTA, SOKOLKA, TURBINA jsou ubytovacím zařízením, kde musí být každý ubytovaný zapsán v domovní knize. Součástí ubytovacích poukazů je list "Seznam ubytovaných v období...", ve kterém je nutno doplnit chybějící údaje. Zápisu podléhají všichni ubytovaní. Na základě "Obecně závazné vyhlášky města Pec pod Sněžkou o místních poplatcích" slouží údaje v domovní knize pro výpočet a odvod poplatku z pobytu.2)
Každý z ubytovaných je povinen seznámit se s podmínkami pobytu na chatě a ty dodržovat.3)
Chaty jsou v oblasti Krkonošského národního parku. Pro tuto oblast platí návštěvní řád KRNAPu, jehož znění je vyvěšeno na chatě. Povinností všech ubytovaných je tento řád dodržovat. Za jeho případné porušení nese osobní odpovědnost každý sám.4)
Chaty jsou postaveny v oblasti, kde jsou silně omezené vodní zdroje. Z tohoto důvodu upozorňujeme na zákaz kouření v celém objektu všech chat a omezení používání otevřeného ohně.5)
Nedodržování pokynů vyhlášených pro pobyt na chatě může být důvodem k rozhodnutí o předčasném ukončení pobytu.6)
Chaty nemají stálého správce a proto není možné libovolně měnit čas příchodu na chatu. Odchylky je nutno předem projednat se správcem chat (v kanceláři OEČK v Červeném Kostelci) s patřičným předstihem.7)
Při příchodu obdrží každý ubytovaný klíč s označením čísla pokoje. Jeden klíč je od hlavních dveří, druhý otevírá pokoj a všechny ostatní místnosti, kam má ubytovaný volný přístup. Po ukončení pobytu zůstává klíč u pokoje, pokud nebude určeno po předchozí dohodě při nástupu jinak.8)
Ložní prádlo při svlékání neobracejte na rub a uložte složené na určené místo (ponechte na pokoji).9)
Chaty nemají stálého správce, proto úklid pokojů, udržování pořádku společných prostor a úklid při ukončení pobytu provádí rekreanti sami dle rozpisu. V případě, že není některý pokoj obsazen, úklid příslušných společných prostor si rekreanti rozdělí.10)
Na pokojích není dovolena konzumace ani skladování potravin. K ukládání potravin slouží potravinové skříňky na chodbě označené číslem příslušného pokoje. Kuchyň je kompletně vybavena nádobím a kuchyňským náčiním v dostatečném množství pro kapacitu chaty a ubytovaných osob (33).11)
Z hygienických důvodů je pobyt domácích zvířat (psů, koček...) na chatách přístě zakázán!12)
Při zjištění závad prosím o okamžité nahlášení správci chaty nebo telefonicky přímo do kanceláře OEČK v Červeném Kostelci. Všechna důležitá telefonní čísla jsou uvedena na samostatném telefonním seznamu.Děkujeme Vám za dodržování pravidel a pokynů a přejeme všem ubytovaným příjemný pobyt.
 
© 2017 ODBORY ELITEX Červený Kostelec,  provozováno na redakčním systému Joomla!,  informace o WWW stránkáchmapa webu
XHTML validní
CSS validní